Õpilasesindus

Koosseis 2018/2019.

 

 Polina Makhova - mahpol@ttrk.tln.edu.ee - Sekretär

Semjon Bassov - bassem@ttrk.tln.edu.ee

Darja Lõssenko - darjaly@gmail.com

 8B

  Sten Mattias Skiruk - skiste@ttrk.tln.edu.ee

Martin Knut- knunic@ttrk.tln.edu.ee

Diana Dzitsjuk - dzidia@ttrk.tln.edu.ee

 

 Vera Tolmatšova - vera.tolm@gmail.com

Michael Leo - michaelleoee@gmail.com

 9B

 Sofia Larens - sofialarens12@gmail.com - Õpilasesinduse esimees

Anna Serdyuk - AnnaSerd123456@gmail.com

Egor Reis - reis.egor@gmail.com

Vera Filjajeva - vfiljajeva03@gmail.com

Natalia Olimpieva - olimpievvva@gmail.com

 10A

 Georgi Aksjonov - georgi.aks2000@gmail.com

Madrid Babajev - Mbabajev2602@gmail.com

Irina Kriis - irakriijs@gmail.com

Jana Teus - teujan@ttrk.tln.edu.ee

Saveliy Savinov - savsav@ttrk.tln.edu.ee

 11A

  Sofya Popova - s.popova01@gmail.com - Sekretäri asetäitja

Emil Balašov - balemi@ttrk.tln.edu.ee

Georgi Talisainen - gtalisainen@gmail.com

Georgi Knjažev - gknjazev@gmail.com - Esimehe asetäitja, Esindaja kooli hoolekogus

Janek Täht - tahjan@ttrk.tln.edu.ee

 Emil Ardla - emilardla@gmail.com

 12A

 Mikael Pavel Rinne - Pavel.rinne@gmail.com

Gordei Pribõtkin - pribytkingordei@gmail.com

Darja Mamajeva - darja.mamajeva@gmail.com - Esindaja kooli tervisenõukogus

Budolinn Raduga TTRK sõprade selts Atlasnet